Tyco Security Products

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów rozszerzamy naszą ofertę o produkty firmy Tyco Security Products

Nowe marki których produkty znajdziecie Państwo w naszej ofercie to:

 • TE CONNECTIVITY

  CommScope - niewątpliwie największy i najlepszy na świecie producent rozwiązań sieciowych na rynku. Połączone doświadczenia firm AMP Netconnect, ADC/Krone i Raychem zapewniają użytkownikowi gwarancję osiągnięcia najwyższej wydajności i niezawodności dostarczanych rozwiązań sieciowych.

 • CEM SYSTEMS

  CEM Systems to wiodący dostawca systemów
  kontroli dostępu i w pełni zintegrowanych systemów zarządzania bezpieczeństwem, na których można polegać.

 • ITRACS

  Jest światowym liderem rozwiązań Convereged Physical Infrastructure Management ™ (CPIM®)od 1980 roku. Przez ponad 25 lat iTRACS koncentrował się na poprawie wydajności i sprawności infrastruktury informatycznej. Dzisiaj rozwiązania iTRACS można spotkać w wielu Centrach Przetwarzania Danych na całym świecie. Rozwiązania firmy iTRACS pomagają w optymalizacji kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury IT.

 • ZETTLER

  To bardziej tradycja w innowacjach detekcji pożarów niż marka, fabryka została założona w Monachium w 1877 roku przez Aloisa Zettlera który stał się znany z detekcji pożaru oraz wyposażeniu szpitali w tzw. light call czyli pilota dla pacjenta który chce wezwać pielęgniarkę lub sterować oświetleniem.

 • AMERICAN DYNAMICS

  American Dynamics od 1970 w roku kiedy to powstała jako spółka „DVR and matrix switcher” działa po dzień dzisiejszy i reprezentuje sektor monitoringu wizyjnego a w szczególności najnowsze rozwiązania działające w oparciu o protokół IP. To zaufana marka wywodząca się i prężnie rozwijająca na rynkach światowych.

 • EXACQ TECHNOLOGIES

  Firma Exacq Technologies, od momentu powstania w 2002 roku aspiruje do miana wiodącego producenta oprogramowania Video Managment System (VMS) i serwerów wykorzystywanych do nadzoru wideo. ExacqVusion to platforma oprogramowania VMS znana z łatwości obsługi oraz skalowalności.

 • KANTECH

  Kantech to firma zajmująca się priojektowaniem, sprzedażą i obsługą zintegrowanych technologii kontroli dostępu. Od momentu powstania w 1986 Kantech stawia na niezadodność, łatwość obsługi i skalowalność swoich rozwiązań.

 • SOFTWARE HOUSE

  Software House™, technologie stworzone przez tą firmę zostały zainstalowane w ponad 5500 instalacji na całym świecie. Ponad 170 firm z listy „Fortune 500” korzysta z rozwiązania służącego do integracji systemu kontroli dostępu oraz zarządzania bezpieczeństwem C • CURE. Software House™

 • ELPAS

  Elpas to firma zajmująca się ptojektowaniem i produkcją zaawansowanych rozwiązań służących do monitorowania oraz lokalizacji ludzi i przedmiotów. Od 1993 roku Elpas reprezentuje nowoczesność i niezawodność. RFID (Radio Frequency Identification) – identyfikacja w czasie rzeczywistym. RTLS (Real Time Location System) – lokalizacja w czasie rzeczywistym.